Makaleler » Oyun Aksesuarları » PUBG Tetik Tuşu nedir? Ne işe yarar? En İyi Pubg Oyun Konsolu Hangisidir?

PUBG Tetik Tuşu nedir? Ne işe yarar? En İyi Pubg Oyun Konsolu Hangisidir?

PUBG Tetik Tuşu nedir? Ne işe yarar? En İyi Pubg Fortnite Oyun Konsolu Hangisidir?

Player Unknowns’un bir diğer adıyla Pubg oyunu parçası olan bu kol ilk defa 2017 yılında piyasaya çıkmıştır. 2017 yılından beri tüm Android ve IOS programlarına sahip telefonlarda Pubg oyunu rahatlıkla oynanıyor. Bu oyunun çok fazla meraklısı vardır ve internet üzerinden ücretsiz olarak oynanabilmektedir. Pubg oyunundaki hedef ise hayatta kalan son kişi ya da grup olmaktır. Oldukça zevkli ve aksiyonlu bir oyundur. Bu nedenle her yaş grubundan internet kullanıcısı Pubg oyunu oynayarak keyifli vakit geçiriyor. 

Bilgisayar Ve Mobil Cihazlarda Oynanıyor

İlk çıktığı yıllar sadece bilgisayarda oynanan bir oyun olsa da son zamanlarda telefondan daha rahat oynanmakta. Bu nedenle mobil üzerinden de rahatlıkla oynanması için çeşitli aparatlar üretilmiştir. Bu aparatları çeşitli firmalar üretmeye başlamıştır. 

Pubg tetik tuşu da bu oyunu akıllı telefonlar üzerinden oynayabilmeniz için tasarlanmış bir aparattır. Bir diğer adı ile Pubg Oyun Konsolu olarak adlandırılmaktadır. Oyunu telefondan oynayabilmek için yapmanız gereken tek şey ise Pubg tetik kolunu telefonunuza bağlayarak oyun keyfini sürmektir. Bu kol ile oyun oynarken daha hızlı hareket edebilirsiniz. Ne kadar hızlı hareket ederseniz oyunda o kadar başarılı olursunuz. 

Son Derece Rahat Kullanım

Pubg tetik kolu iki elinizle tutarak daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu kol sayesinde daha verimli ateş edebilir ve daha hızlı oyun oynayabilirsiniz. Pubg aparatı ateş etme ve nişan alma imkânını verir. Çünkü bu oyunda tetik hızı çok önemlidir. Pubg tetik kolunu telefonunuza bağlamak için telefonun üstüne tutturmanız gereken iki aparat vardır. Bu aparatlardan biri klipsler diğeri tetik koludur. 

Belirtilen klipsler telefonun üzerine istediğiniz şekilde konumlandırılabilir. Sonrasında yerleştirmiş olduğunuz pubg tetik kolunun klipslerinin yerini değiştirebilirsiniz. Böylece rahatınıza göre oyu u daha zevkli hâle getirebilirsiniz. 

Pubg Tetik Tuşu ve Şık Tasarım 

Pubg tetik tuşları 2 adet klips ve 2 adet aparattan oluşur. Pubgs tetik kolundaki aparat ve klipsler birbirinden bağımsızdır. Böylece oyunu oynarken ister sadece klipsleri kullanın isterseniz aparatları kullanın, bu tamamen sizin tercihinizdir. Fakat rahat kulllanım sağlanması amacıyla her ikisinin de kullanılması tavsiye edilir. 

Bu aparatlar kullanıldıktan sonra şarj edilmesine gerek yoktur. Bu da kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Bu avantajlardan biri şarj aletinin olmadığı yerde de istediğiniz şekilde oyunu oynayabilirsiniz.  En iyi avantaj ise klipslerin arkasında telefonu rahat kullanmanız ve telefonu sabitlemeniz için klipslerin bulunmasıdır. Bu sayede rahatça bu oyun kolunu kullanarak rahatça istediğiniz şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır