Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

 

Yapmış olduğunuz alışverişin ödemesini, QNB Finansbank (EnPara), Garanti Bankası, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

 

Her türlü kredi kartınıza, sitemiz üzerinden Türkiye'nin en güvenilir ödeme platformlarından olan PayTR aracılığıyla, online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Cep Evi üç (3) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat ve Kargo

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi  3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

5) Ödeme Takibi 

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda müşterilerimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak, siparişi veren müşteri kendisine en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden ürününü 2 (iki) iş günü içerisinden teslim almalıdır.

 

Sipariş bilgileri müşterilerimizin belirttiği e-mail adresine de gönderilmektedir. Hatalı yazılan mail adreslerine ulaşmayan sipariş bilgilerinden dolayı Cep Evi sorumlu değildir.

 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen dikkat ediniz!

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. 

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Kargo teslim alındıktan sonra, kusurlu ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Tüm iade edilen ürünlerin kargo ücretleri, müşterilere aittir.

 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@cepevi.com mail adresine gönderin ve durumu  bildiriniz. 

 

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır