Makaleler » Ekran Koruyucular » Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Film Nasıl Takılır? Nano Jelatin Nasıl Yapıştırılır?

Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Film Nasıl Takılır? Nano Jelatin Nasıl Yapıştırılır?

Cep Telefonuna Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Film Nasıl Takılır? Nano Ekran Koruyucu Jelatin Nasıl Yapıştırılır?

Sürekli ve hızlı bir şekilde gelişen teknoloji ve her gün kalitesi biraz daha artan ürünler. Artık bu sözcükleri sık sık kullanıyor ve duyuyoruz. Günümüzde insanların kendi hayatlarından bile daha çok değer verdikleri tek elektronik ürün yeni çıkan cep telefonlarıdır. En yüksek model cep telefonlarının fiyatlarının inanılmaz derecede yüksek oluşu sebebiyle, telefon satıcılarının müşterileri hem kendilerini yeni bir cep telefonu almaktan alıkoyamıyor, hem de o kadar parayı nasıl oldu da bir telefon için verdim diye dert yanıyor. E sonuç itibariyle neredeyse bütün servetini vermiş hatta borç içerisine girerek sahip olmuş olduğu cep telefonunu vatandaş için en gerekli olan şeylerden birisi de telefon kılıfı ile korumak olmaktadır. Ayrıca dokunmatik ekranların da çok pahalı oluşu sebebi ile ekran koruyucu kullanılmadığı takdirde, düştüğünde yada darbe aldığında çizilen ve çatlayan dokunmatik ekran oldukça can sıkmaktadır. Bu yüzden telefonunuza en uyumlu ekran koruyucuyu seçerek satın almanız ve onu özenli bir şekilde telefonunuzun dokunmatik ekranına yapıştırmanız gerekmektedir.

Ekran Koruyucu ve Nano Ekran Özellikleri

Nano ekran koruyucu telefonunuzun ekranına sıvı olarak uygulandığında ekran yüzeyini çizilmelere, çatlamalara, kırılmalara ve darbelere karşı koruyan ve güçlendiren bir yapıdır. Özellikle cep telefonu için kullanılan nano ekran koruyucusu aslında saat, bilgisayar, tablet gibi birçok alanda da kullanılabilmektedir. 

Cep Telefonuna Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Film Nasıl Takılır?

Cep telefonunuza kırılmaz cam ekran koruyucu bir film takacaksanız yazımızı dikkatli bir şekilde okumalısınız. Telefonunuz için kredi kartı, mikrofiber bir bez ve tozsuz temiz bir alan gerekli. Ekranı temizleyin ve koruyucuyu yapıştırın. Çok dikkatli bir şekilde kenarlarına ve hizalamamakta dikkat edin. Yavaş yavaş yapıştırarak kredi kartı ile içinde kalan kabarcıkları iterek dışarı çıkarın. Uzun süreceği için biraz sabırlı davranmanız gereklidir.

 

Nano Ekran Koruyucu Jelatin Nasıl Yapıştırılır?

Ekran koruyucu çeşitlerinden en dayanıklı olanı nano ekran koruyucu jelatindir. Çok yüksek darbelere maruz kalmadığı sürece telefonunuzun ekranını büyük ölçüde korur. Nano ekran koruyucu jelatini takmak için öncelikle telefonunuzun ekranını temizleyin. Daha sonra yine diğer filmlerde olduğu gibi ekrana iyice hizalayın. Uygun bulduğunuz anda en köşesinden başlayarak yapışmasına müsaade edin. Nano ekran koruyucu jelatininiz bu sayede tamamlanmış olur.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır